Mokasyny damskie – jak łączyć je ze spódnicą, spodniami oraz z sukienką?

deezee-rozowe-mokasyny-z-chwostami

Buty powinny być eleganckie i wygodne. Właśnie takie są damskie mokasyny, które od lat goszczą na naszych ulicach. Jak nosić mokasyny, by wyglądały elegancko i ciekawie?

Mokasyny damskie kobiety doceniają za wygodę, której nie można im odmówić oraz za uniwersalność. Mokasyny sprawdzają się w bardzo wielu stylizacjach. Możemy je nosić na co dzień i do pracy. Ze spodniami, spódnicą czy sukienką, po prostu zawsze wyglądają dobrze, trzeba tylko umieć je odpowiednio połączyć z pozostałymi elementami stylizacji. Jak nosić mokasyny damskie?

Mokasyny damskie w połączeniu ze spodniami


Mokasyny są obuwiem, które świetnie sprawdza się w okresach przejściowych. Wiosna, wczesna jesień, czy chłodniejszy letni dzień to idealna pora, by założyć mokasyny damskie. Takie obuwie świetnie wyglądaw stylizacji z cygaretkami, w których możemy udać się do pracy, czy na wieczorną kolację w mieście. W bardziej swobodnej stylizacji możemy łączyć damskie mokasyny z dżinsami. W stylizacji z luźnym t-shirtem oraz shopperką idealnie sprawdzą się w trakcie dłuższego biegania po sklepach z przyjaciółką.

Na letnie dni mokasyny damskie można założyć do krótkich spodenek. Warto jednak zwrócić uwagę, by były to spodenki bardziej eleganckie lub w stylu retro.

Mokasyny damskie i sukienka – czemu nie!


Takie buty świetnie wyglądają również w połączeniu z sukienką. Zakładając czarne mokasyny damskie, szarą sukienkę do kolan oraz dopasowany żakiet śmiało można iść do pracy. Świetnie wyglądają w połączeniu z sukienką boho lub etno. Nie jest dobrym pomysłem łączenie mokasynów z letnimi, dziewczęcymi sukienkami oraz z sukienkami do kostek.

Mokasyny damskie i spódnica


Nie ma spódnicy, która by źle wyglądała w połączeniu z mokasynami. Łącząc czarne mokasyny damskie z ołówkową spódnicą można stworzyć elegancką stylizację do pracy. Do takiej stylizacji najlepiej pasują mokasyny lakierowane. Mokasyny damskie z powodzeniem można nosić ze spódnica tubą, mini, czy midi. Każde z tych połączeń będzie ciekawe.