Spodnie z wysokim stanem dla kobiet

spodnie jeansy kobieta

Spodnie są jednym z podstawowych elementów garderoby. Trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek kobiecą szafę bez pary spodni. Jest to uniwersalne ubranie, które można wystylizować zarówno na kobieco, elegancko, jak i casualowo, wygodnie. Na rynku mody znajdziemy wiele modeli spodni. Są to między innymi: biodrówki, rurki, dzwony, mom jeans, dresy, bojówki, joggery i wiele innych. Dzisiaj jednak skupimy się na bardzo popularnym kroju, który pokochało wiele kobiet: spodnie z wysokim stanem. Czy nadają się dla każdego?

Spodnie wysoki stan dla kobiet – idealne dla każdej sylwetki

Spodnie z wysokim stanem damskie DeeZee mają niewątpliwie jedną, najważniejszą zaletę: każda sylwetka jest w stanie je wystylizować tak, aby wyglądać w nich dobrze. Każda kobieta zna ten ból, kiedy musi odwiesić wymarzone ubranie w sklepie na wieszak, ponieważ nie pasuje ono do jej figury. Przy spodniach z wysokim stanem jest to niemal niemożliwe. Posiadają one wiele zalet: podkreślają talię i pośladki, zaokrąglają biodra, wysmuklają nogi i je wydłużają, podkreślają i „robią” talię, jeśli ktoś nie ma tam wyraźnego wcięcia. Dodatkowo są to bardzo wygodne spodnie. Dzięki wysokiemu stanowi, nie wychodzą boczki, można też być pewnym, że przy takiej odzieży nie zmarzniemy w plecy, ani nic nam nie będzie wystawać.

Jaki dobrać kolor, materiał? Co warto mieć w szafie?

Warto mieć w szafie chociaż jedne jeansy z wysokim stanem – mogą być to rurki, lub mom jeans, a także jeansy z totalnie szeroką nogawką, które jeszcze bardziej przypominają lata 80. i styl vintage. Jeśli chodzi o kolor – powinno się wybrać taki, który najbardziej nam odpowiada w innych spodnia. Jeśli chcemy zakryć jak najwięcej mankamentów figury i wydłużyć nogi należy zdecydować się na głęboką czerń i zakładać do niej również czarne buty – w ten sposób noga optycznie staje się dłuższa i smuklejsza. Jasne kolory genialnie zaokrąglą biodra, a także ładnie podkreślą pośladki. Świetnie sprawdzi się tu kolor jasne, niemal spranego jeansu, który jest obecnie na topie.